105Ь CHISINAU -BUCURESTI N
- 17:20
- 06:17
12 ore
57 min.
592
       
823Ь CHISINAU -IASI-SOCOLA
- 09:39
- 14:27
4 ore
48 min.
124
       
821Ь CHISINAU -IASI-SOCOLA
- 06:40
- 11:13
4 ore
33 min.
124
       

  -Pare  -Impare       -Luni,Vineri

Valabil de la 18.02